Juf Alice & Juf Marja 25 verbonden aan De Wheemschool

Juf Alice & Juf Marja 25 verbonden aan De Wheemschool

Vrijdag 5 mei hing bij ons op school de dag uit. Natuurlijk omdat het Bevrijdingsdag was, maar ook omdat juf Marja & juf Alice deze dag in het middelpunt stonden. We vierden dat zij al 25 jaar aan onze school verbonden zijn.

Op een duo-fiets (jawel: met trap-ondersteuning :-)) kwamen ze aan. Daar werden ze door alle kinderen toegezongen. Binnen ging het feest verder met een toneelstuk voor de groepen 1 t/m 4, waarna de beide juffen nog een feestje in de klas hadden met groep 2 (juf Marja) en groep 4b (juf Alice). Het thema van deze feestdag was: ‘Lekker eten’… en dat kwam op allerlei manieren terug.

We kijken terug op een mooi, geslaagd feest. Kijkt u mee?

Klik hier voor de feestfoto’s uit groep 2.

Klik hier voor de feestfoto’s uit groep 4b.

2017-04-05 foto barneveldse krant Marje en Alice

Gerelateerde berichten

Sponsorloop

Sponsorloop

iedereen deed lekker sportief mee voor het goede doel, maar niet alleen daar voor ook is het lekker een goede beweging tussen alle lessen door.

geplaatst